Bioklimatik Pergola Sistemleri

  • Bağımsız panellere sahip alüminyum tavanı sayesinde 0° ile 135° arasında herhangi bir açıda sabit tutabilir ve tamamen geri çekebilirsiniz.
  • Gizli dere tasarımı sayesinde panellerde biriken su, dikme oluklarından tahliye edilir.
  • Bioklimatik pergola sistemine entegre olarak ekleyebileceğiniz cam sistemleri ile oluşturduğunuz mekanları her mevsim kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.
  • Aynı zamanda Zip tente sistemi ile güneşin zararlı ışınlarından korunabilir ve gelen güçlü ışığı önemli ölçüde engelleyebilirsiniz.
  • Bioklimatik Pergolanızın panellerini ve konstrüksiyon rengini mimari yapınızla uyumlu olarak belirleyebilirsiniz.
  • Lineer LED sistemi sayesinde ışığın iç mekana homojen dağılımı ferahlık hissini artırıp rahat bir his veren yeni yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Bilgi ve ücretsiz keşif hizmeti için bize ulaşın

Mekana Özel Çözümler, Şık Tasarımlar

Öztunç Mimarlık, bioklimatik pergola üreticisi olarak sizlere sunduğumuz gölgelendirme ürünlerimiz olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlar. Ergonomik tasarımlarımız sayesinde tüm mimari yapı ve projelere sağladığımız uyum ile mekanların görsel estetiğini zenginleştirmekteyiz. Yaşam kalitesini yükselten ürünlerimiz kullanım rahatlığıyla ortam havasına renk katar.

yıllardır pergola üretimi konusunda yaptığımız profesyonel çalışmalar sonucu bugün en çok tercih edilen markalar arasına girdik. Kusursuz işçilik ve yüksek kalite ile ürettiğimiz ürünleri zamanında teslim özeninde Türkiye’nin seksen bir iline hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı projelerimiz sayesinde farklı ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.