Motorlu Rüzgar Kırıcı Sistemleri

Cafe, restoran yâda ev mekânlarının bahçelerinde, teraslarında, verandalarında yâda balkonlarında rüzgârın olumsuz etkilerinden korunmanızı sağlayarak konforlu bir mekân yaratılmasına yardımcı olur.

Farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.

Rüzgâr Kırıcı Sistemleri, cafe, restoran yâda ev gibi mekânların bahçelerinde, teraslarında, verandalarında yâda balkonlarında rüzgârın olumsuz etkilerinden korunmanızı sağlayarak konforlu bir mekân yaratılmasına yardımcı olur.

Bir adet 10mm hareketli cam ve bir yâda iki sabit cam korkuluk seçeneğiyle kullanılan motorlu rüzgar kırıcılar, rüzgârlı havalarda, hava akışını oturum seviyesinden yukarıya taşır ve açık havada oturmanın keyfinin bölünmesine izin vermez.

Hareket eden çerçevesiz cam panel ile minimal görünüm ile maksimum görüş alanı sağlanır. Cam panel 600 mm yukarı yönde hareket ederek yer seviyesinden 1700 mm yüksekliğe kadar rüzgârdan korur.

Rüzgâr Kırıcı Sistemleri, uzaktan kumandalı elektrikli motorla(220V) ya da manuel olarak kullanıma uygundur. Tek başına kullanılabildiği gibi yan yana getirilerek de kullanılabilir ve açık alanlarda seperatör görevini üstlenir. Elektrikli motor kullanımlarında gruplanarak kontrol edilebilir.