Zip Perde İmalatı

Zip perde, fermuarlı perde olarak da adlandırılan motorlu perde sistemlerindendir. Stor perdelerin, dış mekanlar için ayarlanmış alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır. Stor perdelerde olduğu gibi kalite standartlarına sahip kumaşlarla donatılan bir sistemdir. Kaliteli kumaşı olduğundan dolayı rüzgar, kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarına dirençli ve dayanıklıdır. Kullanışlı ve bir o kadar da zahmetsiz bir üründür. Dış mekanlarda kullanılan zip perdelerin farklı modelleri bulunmaktadır. Zip perde, kullanıldığı mekanlarda şıklık kazandırmaktadır.

İstenilen tüm mekanlarınızın tavanı veya tavan penceresi üzerine uygun üretim yapabilmekteyiz. Güneş ışığı, kar, yağmur, fırtına gibi tüm dış etkenlere dayanıklı tavan zip perdelermiz ile hizmetinizdeyiz. Restorant, alışveriş merkezi, kafeler, villa, apartman tavanları için, kış bahçeleri için uygun ürünlerimiz bulunmaktadır. Tavan zip perde modellerimiz kaliteli motor kumanda mekanizması sayesinde pratik ve hızlı bir kullanım deneyimi sağlar. Kurulumu kolaydır. Kolay temizlenir ve kir tutmaz.
İmalatını yapmış olduğumuz tavan zip perde sistemlerinde kaliteli malzeme ve özenli işçilik ile hareket etmekteyiz.

Zip perdeler, perde adı verilen açık hava yapısının hareket etmesini sağlayan bir sistemdir. Bu sistem, perdenin çatısının hareket etmesini sağlar ve perdelerin kapatılıp açılmasını kolaylaştırır. Zip perdeler, genellikle açık hava mekanlarının kapatılıp açılması için kullanılabilir ve ayrıca hava koşullarının değişebildiği yerlerde bulunan işyerlerinde de kullanılabilir. Zip perdeler, kullanım kolaylığı açısından tercih edilebilir ve ayrıca yapının estetik görünümünü de etkileyebilirler.